top of page

Ascom IP-DECT ürünleri, küçük orta ve büyük ölçekli isletme ve kurumların tüm kablosuz ihtiyaçlarını karsılamak için tasarlanmıstır. IP-DECT ürünleri bina,kampüs veya birden fazla farklı lokasyonlar için size özel güvenli kapsama alanı olusturularak kablosuz telefon kullanmanın avantajlarını saglar. Ascom IP-DECT ürünleri piyasada mevcut olan hemen her marka IP-PBX Telefon Santralleri ile uyumludur.

Ascom d43 gelişmiş bir kablosuz Dect Telefon ürünüdür. Mükemmel ses kalitesi ve birçok telefon özelliğinin kullanılmasına olanak sağlar, dahili veya merkezi telefon rehberi erişimi vardır. Uzun pil süresi ile sizi sürekli ulaşılabilir kılar. 

ascom-d63.thumb.100.100_edited.png

Ascom d63 Geliştirilmiş ses kalitesi teknolojisi, Profesyonel mesajlaşma, bluetooth , kişisel ve özelleştirilebilir alarm üretme fonksiyonları ile birlikte lokasyon tespiti ile size tek cihazda bir çok özellik kullanmanızı sağlar.

d83_edited.png

Ascom d83 Dect Telefon ailesinde IP67 koruma özelliklerine sahip, darbe ve suya dayanıklı ve korunaklı en güçlü Dect telefondur.

myco_3_front_green_edited.jpg

Ascom Myco3 Android işletim sistemine sahip bir DECT Telefondur. İşletmeniz ve kurumunuzun ihtiyaçlarını tek bir akıllı cihazda birleştirmek için en uygun seçimdir.

Ascom IP-DECT access point ürünü 802.3af destekli LAN'a takılabilen bir IP-DECT baz istasyonu ürünüdür. İç veya dış ortamlara konumlandırılabilir.

bottom of page